Řád Práce ČSR, VM.32-1, číslovaný (317), puncovaný Ag900, Sign. Karnet-Kyselý, nepatrně poškoz. smalt, dle matriky udělen Václavu Kalistovi 30.4.1954
1/1/2
Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSSR, VM.33-2, číslov. (21412), punc. Zukov Ag925, stužka, původní etue
Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSSR, VM.33-2, číslov. (19881), punc. 2x Zukov 2x Ag925
Řád Rudé hvězdy ČSSR, VM.42-2, číslovaný (1964), puncov."P", Nesign. (Ag900, výroba Zukov), stužka s miniaturou, etue
Řád Rudé hvězdy ČSSR, VM.42-2, číslovaný (6265), punc. Zukov Ag900, původní etue
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSR, VM.43-I, punc. Zukov Ag900
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSSR, VM.43-III, punc. Zukov Ag925, stužka s miniaturou, původní etue
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSSR, VM.43-III, punc. Zukov Ag900, stužka s miniaturou, původní etue
Řád Rudého praporu práce ČSR, VM.45-1, číslov.(1084) punc. Zukov Ag900
Řád Rudého praporu práce ČSR, VM.45-1, číslovaný (6590), punc. Zukov Ag900, stužka, původní etue, průkaz na jméno Jan Placatka, udělený 9.9.1956
Řád Rudého praporu práce ČSSR, VM.45-2, číslovaný (9049), punc. Zukov Ag900, stužka, původní etue
Řád Rudé hvězdy práce ČSSR, VM.46-2, čísl. (5444), punc. Zukov Ag900, stužka, původní etue
Řád Rudé hvězdy práce ČSSR, VM.46-2, čísl. (1021), punc. Zukov Ag925, stužka, původní etue
Medaile Za pracovní věrnost ČSR, VM.47-I, punc. Zukov Ag900
Řád Vítězného února, VM.58, číslovaný (452), nepuncované zlacené stříbro, stužka, původní etue
Za věrnost a brannost, VM.66-a-1, ražba do hloubky, na stuze slovenský znak s meči
Svaz čsl.důstojnictva - pamětní medaile 1945, VM.68b, II.stupeň (stuha bez hvězdičky)
39.pluk Výzvědný - velká bronzová medaile - na 10 let smrti ppk.Jiřího Jelínka, 55mm, Sign.V.Šidlík 1929
Itálie - pamětní medaile Čsl. dobrovoleckého sboru, VM.113