Příjem limitů končí:
Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Zbývající čas: Příjem limitů byl ukončen
Československo
Řád Republiky ČSR, VM.31-1, číslo 220, Sign. Zukov, Punc. Ag900, původní etue, nositel Alois Neumann, předseda ČSS, ministr spravedlnosti (1960-1968)...