Příjem limitů končí:Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Řád Rudé hvězdy ČSSR, VM.42-2, číslovaný (1964), puncov."P", Nesign. (Ag900, výroba Zukov), stužka s miniaturou, etue