Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.234a, VM1.5-XII-C, Sign.Kautsch, Punc."A", vydání z let 1917 - 1918, dr.hr., dr.rysky, původní stuha
2/1/1
Bronzová medaile za statečnost, Marko.236a, VM1.5-XII-E, Sign.Kautsch, dr.hr., původní stuha
Bronzová medaile za statečnost, Marko.236a, VM1.5-XII-E, Sign.Kautsch, krásná patina, nepův.stuha
Bronzová medaile za statečnost, Marko.236a, VM1.5-XII-E, Sign.Kautsch, skvrnky, původní stuha s ocelovou nesign. trojitou páskou (za čtvrté udělení)
Medaile za první zranění, VM.43-b, Marko.420, Sign.Placht, zn."W-A" 1918 (Winter-Adler), pův.stuha
Medaile za první zranění, VM.43-b, Marko.420c, Sign.Placht, postříbřený bronz bez označení výrobce, skvrnky, patina, původní stuha R!
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky armád a skupin
1.armáda - Vánoce v poli 1914, Sign.C.Gurschner, postř.mosazný plech 26x40 mm se zavíracím špendlíkem
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky - různé
K.u.K. Feld Transportleitung VI. 1914-1916, Sign. Gurschner, Ag 27x37 mm se zavíracím špendlíkem, 2x puncováno na jehlici R!
Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky
Smaltovaný odznak s císařským orlem a černým křížem - 1914, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 20x24 mm se zavíracím špendlíkem
Záslužný odznak c.k. železnic z roku 1914, zlacený smaltovaný bronz 23 mm se zavíracím špendlíkem
Vídeň 1914 - Hasičský a záchranný spolek - Válečná péče, Sign.B.S.and.Co., smaltovaný bronz 26 mm s patkou do klopy, nep.vady smaltu
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-I-B, I.vydání (1918 - 1920), světlý bronz, kulovité ouško
Čs.revol.medaile - světlá, těžká, Sign., VM.6-B, II.vydání (1920-1938), na stuze štítek "21"
Čs.revol.medaile - tmavá, lehká, Nesign., VM.6-D, II.vydání (1920-1938), na stuze číslo pluku "21"
Medaile Za chrabrost před nepřítelem, VM.12-B, I.pražské vydání z roku 1945, malá stužka
Bachmačská pamětní medaile, VM.24
Vyznamenání Za práci 1947, VM.neuvádí, VPÚ.5b, bronzový odznak s nepůvodním zavíracím špendlíkem
Vyznamenání Za práci 1948, VM.neuvádí, VPÚ.5c, bronzový odznak s jehlicí
Řád 25.února - I.třída, VM.28-1, puncovaný Ag900, Sign.Karnet-Kyselý, stužka s miniaturou, miniatura do klopy (Ag900), původní etue
Řád 25.února - II.třída, VM.28-2, puncované Ag900, Sign.Karnet-Kyselý