Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky - různé
K.u.K. Feld Transportleitung VI. 1914-1916, Sign. Gurschner, Ag 27x37 mm se zavíracím špendlíkem, 2x puncováno na jehlici R!