Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Medaile za první zranění, VM.43-b, Marko.420c, Sign.Placht, postříbřený bronz bez označení výrobce, skvrnky, patina, původní stuha R!