Prádler Jiří, 1929 - 1993
Vít Nejedlý - výroční cena Ministerstva národní obrany b.l. (1963) - poprsí zleva, opis / 4-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz, původní etue
Přikryl Zdeněk, 1928 -
Čsl.vědeckotechnická společnost - 30 let založ. 1985 - symbolické znázornění pokroku, nápis/ nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, původní etue
Radnicky Karel, 1818 - 1901
Znojmo - odhalení pomníku plukovníka Kopala 16.X.1853 - poprsí zpředu, dubový věnec, opis a nápis / pomník, městský znak, ornament, písmo, Sign., měď 64 mm, pat.
Scharff Anton, Schwerdtner Johann
Terst - Rakousko-Uherská hospodářská výstava 1882 - znak pod korunou ve věnci / alegorie, opis a nápis, Sign., bronz 60 mm, nep.hr., vl.rysky, skvr., patina
Schwerdtner Johann, 1834 - 1920
Fr.Heyer von Rosenfeld, heraldik a genealog 1894 - poprsí zleva, opis / rodový znak, nápis na stuze, Sign., bronz 37 mm, krásná patina
Schwartz Štěpán, 1851 - 1924
Účast Rakouska na Světové výstavě v Paříži 1900 - kráčející Austria, dva muži s kladivem, krajina / výstav. pavilon, nápis, Sign., bronz 53x76 mm, dr.hr.
Smolík Vincenc Ruprecht a Goldschmid Josef
Zeměděl.rada pro Království české - Uznání zásluh - Přemysl Oráč sedící na pluhu, lípa, opis/ český znak a opisy, Sign., Ag 55mm, 59.433g, hr., poškozená etue
Zeměděl.rada pro Království české - Uznání zásluh (1893) - Přemysl Oráč sedící na pluhu, lípa, opis / český znak, opisy, Sign., Ag 55mm, 79.417g, etue
Smolík Vincenc Ruprecht a Golčmid Josef
Zeměděl.rada pro Království české - Uznání zásluh - Přemysl Oráč sedící na pluhu, lípa, opis / český znak nápis a opis, Sign., patinov.bronz 55 mm, hrany, rys.
Zeměděl.rada pro Království české - Uznání zásluh - Přemysl Oráč sedící na pluhu, lípa, opis / český znak nápis a opis, Sign., patin. měď 55 mm, velké hrany R!
Soušek Petr, 1972 -
Replika dukátu Karla IV. - poprsí císaře čelně, opis/ český lev, opis, Nesign., mosaz 22mm, 3.168g, patina
Replika groše Vladislava II. - koruna, dva opisy / český lev, opis, Sign., Ag 28mm, 2.608g, nep.nedor., pěkná patina
Stiasny Franz, 1881 - 1940
Dante b.l. (cca 1910) - portrét zprava, nápis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 90 mm, bílý mramorový podstavec 120 mm
Straka Jan Václav, 1920 - 1983
Bernard Bolzano b.l. - záslužná matematická medaile ČSAV - poprsí zprava, nápis / nápis a tabulka pro udělení, Sign., zlacený bronz 65 mm, původní etue
Sucharda Stanislav, 1866 - 1916
Česká obec sokolská b.l. (1895) - Čechie a lev u kmene lípy, opis, Sign., litý bronz 115 mm se dvěma šrouby uchycený na stojánku, rysky, patina
1-
Vltava a Praha - AE jednostranná plaketa b.l. (1902) - dvě alegorické postavy, v pozadí pohled na město, 4-řádk. nápis, Sign., patin. bronz 58x72 mm, nep.hr.
Odhalení pomníku Františka Palackého 1.VII.1912 - poprsí zleva, nápis / pohled na pomník, 2-řádk.nápis, Sign., patinovaný bronz 57x60 mm, skvrnky, pův.etue
Šantrůček Václav, 1866 - 1931
JUDr.Jan Podlipný - na volbu pražským starostou 1897 - poprsí zleva, opis / 6-řádkový nápis, opis a lipová snítka, Sign., měď 50 mm, dr.hr., krásná patina
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Antonín rytíř Randa - ČAVU k 80.narozeninám 1914 - poprsí zleva, opis / datum ve věnci a 6-řádk. nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Bo.66c, dr.ryska
Antonín Švehla / Vyšel rozsévač 1933 - poprsí zleva, opis / rozsévač, malý znak ČSR, opis, Sign., Punc., Ag987, 30mm, 10.093g, PŠ.140, krásná patina