ČNS Praha, 80. aukce

Replika dukátu Karla IV. - poprsí císaře čelně

Položka 2351
Vyvolávací cena: 70 Kč
Docílená cena: 130 Kč

Soušek Petr, 1972 -

Replika dukátu Karla IV. - poprsí císaře čelně, opis/ český lev, opis, Nesign., mosaz 22mm, 3.168g, patina