Šantrůček Václav, 1866 - 1931
JUDr.Jan Podlipný - na volbu pražským starostou 1897 - poprsí zleva, opis / 6-řádkový nápis, opis a lipová snítka, Sign., měď 50 mm, dr.hr., krásná patina