Straits Setlements, Edward VII., 1901 - 1910
Dolar 1903, KM.25 (Ag900), 26.928g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Dolar 1907, KM.26 (Ag900), 20.219g, dr.hr., dr.rysky, tmavá patina
50 Cents 1908 H, KM.24 (Ag900), 10.062g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Straits Setlements, George V., 1910 - 1936
Dolar 1919, KM.33 (Ag500), 16.874g, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina, téměř
Austrálie, George VI., 1936 - 1952
Crown 1937, KM.34 (Ag925), 28.313g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina
Hawaii, Kalakaua, 1874 - 1891
Dollar 1883, KM.7 (jediný ročník, mince je zatavena v etui NGC, uvedena zachovalost XF), dr.hr., rysky R!
1/2 Dollar 1883, KM.7 (jediný ročník, mince je zatav. v etui NGC, uvedena zachovalost XF), nep.hr., nep.rysky R!
Německá Nová Guinea, Wilhelm II., 1888 - 1918
Marka 1894 A, KM.5 (Ag900, pouze 33.000 ks), 5.565g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř RR!
Nový Zéland, George V., 1910 - 1936
1/2 Crown 1934, KM.5 (Ag500), 14.048g, nep.hr., nep.rysky, skvrny, patina
Nový Zéland, George VI., 1936 - 1952
Crown 1949 - královská návštěva, KM.22 (Ag500), 28.177g, dr.hr., nep.rysky, patina, téměř
1/2 Crown 1940 - 100 let Nového Zélandu, KM.14 (Ag500, 100.800 ks), 14.092g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
Rakousko, František II., 1792 - 1835
Armádní dělový kříž, VM.2-B, s původním závěsem, signovaný značkou mincovny na oušku, nepůvodní stuha
Dolnorakouská mobilizační výzva pro poddůstojníky a mužstvo 1797, Sign.I.N.Virt, Marko.351, VM1.16.C, vlas.rysky, nep.úhoz, krásná patina, bez stuhy
Řád Františka Josefa - miniatura rytířského stupně se závěsným řetízkem, jako Marko.98, smaltovaný, Punc., Sign.VM, původní etue "V.Mayers Sohne - Wien" R!
Vojenský záslužný kříž - III.třída, Marko.136g, VM2.5-D-30, Nesign., bíle smaltovaný revers, původní válečná stuha
Zlatý zásl.kříž s korunou, Marko.138h, VM2.6-C-1, Sign."WILH.KUNZ-WIENE", Punc."*" (zlacený bronz), nepůvodní válečná stuha, nepůvodní etue
Zlatý zásl.kříž s korunou, Marko.138h, VM2.6-C-1, Sign."A.E.KÖCHERT", Punc."*" (zlacený bronz), původní válečná stuha, pův.etue firmy J.G.Bergmann-Wien 1916
Zlatý zásluž. kříž bez koruny, Marko.139d, VM2.6-C-7, z let 1914 - 1916, zlacený bronz, plastická písmena, Sign.WILH.KUNZ-WIEN X, zn."*", pošk.smalt, nová stuha
Stř. zásl. kříž s korunou, Marko.140c, VM.2/6-C-5, koruna se smaltem, puncované Ag, výrobce Wilhelm Kunz - Wien, původní mírová stuha, nep.poškoz.smalt
Stř. zásluž. kříž s korunou, Marko.140c, VM.2/6-C-5, dutá koruna, Punc.Ag, Sign.WK (Wilhelm Kunz-Wien), původní válečná stuha, původní etue sign.Bergman 1916