ČNS Praha, 73. aukce

Zlatý zásluž. kříž bez koruny

Položka 2278
Vyvolávací cena: 650 Kč
Docílená cena: 800 Kč

Pátek 15.12.2017, 22:00:00.

Zlatý zásluž. kříž bez koruny, Marko.139d, VM2.6-C-7, z let 1914 - 1916, zlacený bronz, plastická písmena, Sign.WILH.KUNZ-WIEN X, zn."*", pošk.smalt, nová stuha

Zachovalost: 1/1/1