ČNS Praha, 73. aukce

Zlatý zásl.kříž s korunou

Položka 2277
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 5 000 Kč

Pátek 15.12.2017, 22:00:00.

Zlatý zásl.kříž s korunou, Marko.138h, VM2.6-C-1, Sign."A.E.KÖCHERT", Punc."*" (zlacený bronz), původní válečná stuha, pův.etue firmy J.G.Bergmann-Wien 1916

Zachovalost: 1/1/1