Německo - Hannover
Řád Ernesta Augusta 1865 - rytířský kříž II.třídy, BB.70, Nimmergut.str.91/65 (není vyobrazen), původní závěs a stuha, poškozený smalt v dolním rameni kříže
Německo - Hessen
Ernst Ludwig - medaile za statečnost - nepuncov. Ag, BB.27, Nimmergut.84, na hraně zkouška kovu, bez stuhy
Německo - Prusko
Služební kříž - typ 1913 - za XV let služby, BB.73, Nimmergut.1974, bez stuhy
Záslužný kříž za válečnou pomoc 1916, Nesign., BB.165, Nimmergut.1966, zkrácená původní stuha
Záslužný kříž za válečnou pomoc 1916, Nesign., BB.165, Nimmergut.1966, Sign.F, bez stuhy
Služ. medaile - typ 1913 - za XII let služby, BB.74, Nimmergut.1975, bronz 30 mm, bez stuhy
Služ. medaile - typ 1913 - za IX let služby, BB.75, Nimmergut.1976, postříbřený bronz, bez stuhy
Německo - Württemberg
Wilhelm II. - záslužný kříž bez mečů, BB.114, Niemmergut.3080, původní stuha
Württemberg. Kriegerbund b.l., Sign.A.Scebendt - Stuttgart, část. zlacený a stříbřený bronz 43x53 mm s jehlicí a stuhou
Německo - císařství
Vilém I. - pamětní medaile na 100 let narození 1897, BB.136, Nimmergut.1965/1, nepůvodní trojúhel. stuha
Vilém I. - medaile na 100 let narození 1897, B.136, Nimmergut.1965/1, hrany, rys., bez ouška, bez stuhy
2/2/-
Patriotický odznak ve tvaru šavle s nápisem Durch Kampf zum Sieg 1914, Nesign., postř.bronz 66x12 mm se zav.špendlíkem, miniatura Železného kříže 1914
Německo - Výmarská republika
Malá stužka k Pamětnímu kříži 1914 - 1918
Německo - III.říše
Španělský kříž s meči (1939) - II.třída - Sign."CEJ", BB.40, Nimmergut.567, ND.7.02.03.1, patinované Ag se sponou, 2x Punc. Ag900, 35.196g RR!
Odznak za zranění - typ 1939 - 2.stupeň - Nesign., postř. bronzový plech, BB.50, Nimmergut.3843 (575), ND.7.02.09.b2, se šroubem a želez.maticí, 15.959g R!
Odznak za zranění - typ 1940 - 3.stupeň - Nesign., BB.54, Nimmergut.3846, černě lakovaný mosazný plech
Bojový odznak posádek pomocných křižníků - Sign. "Ausgef. V. Wilhelm", BB.168, ND.7.09.03.b, Nimmergut.709, postříbřený tombak, 33.747g R!
Odznak pilota - I.typ (1935) - Sign."OM", BB.189, Nimmergut.4007, ND.7.07.01.a3, postř.tombak RR!
Sport. výkonnostní odznak DRA - 1.typ - 3.stupeň, Sign.Lauer, BB.293, Nimmergut.338, ND.6.06.03.c1
Malá stužka - Válečný záslužný kříž s meči