ČNS Praha, 80. aukce

Španělský kříž s meči (1939) - II.třída - Sign."CEJ"

Položka 2214
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Docílená cena: 20 000 Kč

Německo - III.říše

Španělský kříž s meči (1939) - II.třída - Sign."CEJ", BB.40, Nimmergut.567, ND.7.02.03.1, patinované Ag se sponou, 2x Punc. Ag900, 35.196g RR!

Zachovalost: 1