Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Německo - Württemberg
Württemberg. Kriegerbund b.l., Sign.A.Scebendt - Stuttgart, část. zlacený a stříbřený bronz 43x53 mm s jehlicí a stuhou