Bavorsko, Ludwig III., 1913 - 1918
3 Marka 1914 D, KM.520, 16.630g, nep.hr., nep.rysky, téměř
2 Marka 1913 - zkušební ražba, měď 28mm, 9.790g, Nesign.(K.Goetz), krásná patina, téměř RR!
Hamburg - město
3 Marka 1909 J, KM.296, 16.641g, nep.hr., nep.rysky, téměř
2 Marka 1907 J, KM.294, 11.070g, nep.hr., nep.rysky
2 Marka 1912 J, KM.294, 11.066g, nep.hr., nep.rysky, skvrnka
Hessen-Darmstadt, Ernst Ludwig, 1892 - 1918
5 Marka 1904 - jubilejní, KM.373 (pouze 40.000 ks), 27.768g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
Lübeck - město
3 Marka 1908 A, KM.215 (pouze 33.000 ks), 16.682g, dr.hr. R!
3 Marka 1909 A, KM.215 (pouze 33.000 ks), 16.619g, nep.hr., nep.rysky, téměř R!
Mecklenburg-Schwerin, Fried.Franz IV., 1897 - 1918
3 Marka 1915 A - jubilejní, KM.340 (pouze 33.000 ks), 16.658g, na hraně stopy po uchycení, dr.hr., dr.rys.
Prusko, Wilhelm II., 1888 - 1918
2 Marka 1913 - zkušební ražba, měď 28 mm, 8.325g, Sign.G (K.Goetz), vada materiálu na hraně, hrany, pěkná patina RR!
Sasko, Albert, 1873 - 1902
5 Marka 1898 E, KM.1246, 27.701g, dr.hr., dr.rysky
2 Marka 1902 E - úmrtní, KM.1255, 11.136g, nep.hr.
Sasko, Georg, 1902 - 1904
2 Marka 1903 E, KM.1257, 11.092g, nep.hr., nep.rysky
2 Marka 1904 E - úmrtní, KM.1261, 11.140g, nep.hr., pěkná patina
Sasko, Friedrich August III., 1904 - 1918
5 Marka 1914 E, KM.1266, 27.822g, hr., dr.rysky
3 Marka 1910 E, KM.1267, 16.616g, vlas.škr., dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
3 Marka 1910 E, KM.1267, 16.648g, nep.hr., nep.rysky
2 Marka 1907 E, KM.1263, 11.072g, nep.hr., vl.rysky
2 Marka 1908 E, KM.1263, 11.037g, nep.hr., nep.rysky, patina
2 Marka 1909 - Universita Lipsko, KM.1268, 11.108g, krásná patina