ČNS Praha, 61. aukce

2 Marka 1913 - zkušební ražba

Položka 1930
Vyvolávací cena: 1 500 CZK
Docílená cena: 1 500 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Prusko, Wilhelm II., 1888 - 1918

2 Marka 1913 - zkušební ražba, měď 28 mm, 8.325g, Sign.G (K.Goetz), vada materiálu na hraně, hrany, pěkná patina RR!