Kanada, George V., 1910 - 1936
50 Cent 1913, KM.25 -1/1-, 10 Cent 1988, KM.77.2_2 ks tém.
25 Cent 1918, KM.24 1/1, Cent 1919, KM.21_2 ks tém.
Kanada, Elizabeth II., 1952 -
Sada mincí k LOH v Montréalu 1976 z r.1974: 10 Dolary (2ks) a 5 Dolary (2ks), KM.CP3-1974 (KM.91, 92, 95, 96) _vše v luxusní dřevěné kazetě s emblémem her
Mexiko, republika
100 Dolar 2011 - aztécký kalendář, Punc..999, 1 kg _dřevěná podložka orig.kapsle
20 Dolar (5 unce) b.l., 10 Dolar (2 unce) b.l., 5 Dolar (unce), b.l. - 3x - Chichén Itza (mexické stavební památky), vše v orig.kapslích Ag ryz.0,999 g_5 ks ve společné repre etui s certifikátem
USA
1 Dolar 1995 W - 50 let od ukončení II.světové války _orig.repre etue + kapsle + certifikát
Sada 1/4 Dolarů z let 2004 - 2008, vložené do jednotlivých států v mapě USA_velký barevný karton 49 ks (chybí Hawai)
0až1
1/2 Dolar 1936 - York County, Y.C55
Čína - d.Čching, Hsuan Tung, 1908 - 1911
20 Cent (1908-11), prov. Kwang-Tung, Y.205
Indie, Edward VII., 1901 - 1910
1 Rupie 1908, KM.508
Vietnam - Severní
5 Xu 1958, KM.7 1/1, 2 Xu 1958, KM.6 0/0, Xu 1958, KM.5_3 ks
Austrálie, Elizabeth II., 1952 -
30 Dolar 2014 - Kookaburra, Ag 0.999, 1000 g_orig.kapsle
Fiji, Elizabeth II., 1952 -
2 Dolar 2011 - sada řecké mytologie, ryzí Ag, 38,5 mm, 25 g _12 ks v dřevěné orig.repre etui s certifikátem
Medaile vydané Českou Numismatickou Společností
V.Oppl - medaile k výročí 85 let numismatické společnosti a 100 let české secese 1919 - 2004, Sign., Bronz 60 mm
Šumperk - pobočka ČNS
J.V.Štětina - Aleš Valenta - olympijský vítěz v Salt Lake City 2002#Ag Akrobat ve vzduchu, nápis / znak města, nápis, opis, Ag 40 mm, čís.38
Hám Anton, 1899 - 1965
Menší medaile - oživenie kremnického baníctva, 1934 Klečící sv.Kateřina, znaky, opis /havíři v dole, znak opis, Sign., Punc., Ag 987/1000, 30 mm, 9.91 g_tém.
Menší medaile - oživenie kremnického baníctva, 1934 Klečící sv.Kateřina, znaky, opis / havíři v dole, znak opis, Sign., Pozlac.obecný kov 25 mm
Harcuba Jiří, 1928 -
ČSPDP - Ema Nevrlá - česká malířka 1877 - 1949 - 1977 na 100 let narození, portrét zprava / pohled na Hradčany, falsimile podpisu, opis, Punc.900, lesklé Ag 31 mm, 11 g
Hartig Arnold, 1878 - 1972
Gustav Leutelt (básník Jizerských hor) - 1860 - 1947 Poprsí zprava, 3řádk.nápis, Sign.A.Hartig1929, Bronz 70 mm _jednostranná R! tém.
0/-