ČNS Šumperk, 80. aukce

Menší medaile - oživenie kremnického baníctva

Položka 1897
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 32 000 Kč

Pátek 11.5.2018, 20:00:00.

Hám Anton, 1899 - 1965

Menší medaile - oživenie kremnického baníctva, 1934 Klečící sv.Kateřina, znaky, opis /havíři v dole, znak opis, Sign., Punc., Ag 987/1000, 30 mm, 9.91 g_tém.