Krems - spolek zahradníků pro Krems a okolí, b.l. Alegorická postava s věnečkem a kyticí v zahradě, opis / Za zásluhy, větvička, Sign.J.Christlbauer, Pozlac.med. 60 mm
Klosterneuburg - zahradnický spolek pro okres - za vynikající výkon v zahradnictví, znak města, opis / štítek pro věnování, opis, b.l. Sign.J.Schwardtner, Pozlac.med.55 mm, 58 g
Vídeň - medaile na podporu uměleckýcj medailí a drobné plastiky Dva medailony ženských protrétů proti sobě, 8ádk.něm.psací text 1830 - 1903, Sign.Hejda 1903 Wien, Punc., Ag plaketa 60x100 mm Postř.bronz 28,5 mm_orig.raž.ouško
F.Schiller - jubilejní slavnost ke 100.výročí narození ve Vídni, 1859 Poprsí zleva, opis / sedící postava s lyrou v ruce na orlu, něm. opis Sign.C.R. (C.Roth), Bronz 26 mm_tém.
Vídeň - čestná cena města Vídně - výstava ovoce 1934 Sign.Grienauer, Pozlac.plaketa 65x70 mm
Prater (součást Vídně) - na památku jarní slavnosti 1887 Sedící alegorická postava se štítem ve věnci / 6řádk.nápis ve věnci Mosaz 33,5 mm_orig.raž.ouško
Rusko
Mikuláš I. - korunovační žeton Moskva 1826 Pod korunou iniciála cara / pod korunou 3řádk.nápis Ag 22 mm, 4.68 g_R!
Mikuláš I. - medaile na konečné zničení dvou sborů turecké armády v r.1829, ruský bojovník zleva poráží klečící turecké bojovníky Sn med. 65 mm_jednostranná R!
Mikuláš II. - medaile na příjezd do Berlína 1914 Portrét zleva, něm.opis / 5řádk.něm.nápis Nesign., Bronz 28,5 mm_lakovaná
Uhry
Scheid - medaile na oslavu milenia 1896 skupina 3 vojáků, opis / korunov.znak ve věnci, opis, Ag 25,5 mm, 7,68 g
Ferencz Deák (uherský politik) - medaile na rak.-uherské vyrovnání F.Deák zprava, maď.opis / korunov.uherský znak, maď.opis 8.6.1867 Sign.AK, Ag 18 mm, 3, 10 g
Velká Británie
Sir Edmundbury Godfrey - zavražděný v r.1678 Poprsí zprava se smyčkou na krku, opis / portrét papeže s tiárou, obráceně portrét papeže vyrůstající z tiáry, opis, plastický nápis na hraně, Sign.G.Bower, Ag 38 mm_dr.hr. RR! tém.
Elizabeth II. - medaile na korunovaci královny v červnu 1953 Portrét zprava, opis / velký korunovaný znak, opis Sign.E.Monti, Punc.800, Ag 61,5 mm, 97,15 g
Cyklistické medaile a odznaky
Wien - v upomínku na cyklistické květinové korzo - květen 1897 Jizdní kolo, opis / 7řádk.nápis, Nesign., Postř.bronz 30 mm_lakov.
Wien - v upomínku na cyklistické květinové korzo - květen 1897 Jizdní kolo, opis / 7řádk.nápis, Nesign., Mosaz 30 mm_lakov.
Hudební medaile a žetony
Vídeň (Wien) - IV. setkání německých pěveckých spolků 1890 Alegorická ženská postava s andílkem a ratolestí, lyra, opis / korunovaný rakouský znak v kartuši, ve věnci 3 znaky Sign.A.Scharff, Bronz 60 mm_orig.ouško
Chlebové známky
Sobčice - Mádlova pekárna, / Mádlův chléb, Al 28 mm Ročov - Fr.Ibla - mlýn a pekárna - 1 chléb, b.l., Mosaz 22 mm
Konvoluty medailí
žetonů a hracích známek_15 ks
Nouzovky
Mähr.Altstadt (Staré Město pod Sněžníkem) - Gesselschaft der Gastwirte (společenství hostinských) - nouzovka 1 Kč b.l., 2řádk.něm.nápis, dvojitý opis / nominál, Mosaz 26 mm_RR!
Dabrówa Gornicza (ve Slezsku) - ve středu "30" z r.1861 / inic.A.S., opis ve zkratkách, Mosaz 23 mm_R!