Pátek 9.11.2018, 20:00:00.
Vídeň - medaile na podporu uměleckýcj medailí a drobné plastiky Dva medailony ženských protrétů proti sobě, 8ádk.něm.psací text 1830 - 1903, Sign.Hejda 1903 Wien, Punc., Ag plaketa 60x100 mm Postř.bronz 28,5 mm_orig.raž.ouško