Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933
Zeppelin LZ 127 - letící vzducholoď (1898 - 1928), opis / Dvojportrét Zeppelina a Eckenera zleva, opis Sig."IB", Punc. 900/1000, Ag 36 mm, 24.81 g_tém.
Nesign. - Friedrich Ludwig Jahn - k 150.výr. jeho narození 1778 - 1928 Poprsí čelně mírně zprava, opis / turnerský znak, kolem citát P.v.Hindenburga ve věnci, Punc.900 na hr., Ag 36 mm, 24,42 g_tém.
00
C.Oertel - Graf Zeppelin - I.let kolem světa, 1929 Trojportrét Zeppelin, Eckener a Dürr, opis / mapa severní polokoule, opis, Sign., Ag 900/1000, 36 mm, 24.86 g_tém.
Německo - BRD
Martin Luther, b.l. poprsí čelně mírně zprava, opis / bible pod dvěma znaky, Punc.1000, Ag 40 mm, g, vyd. v r.1983
Nesign. - Graf Ferd, v.Zeppelin - Gut Luft - Glück Ab! 1900 - 1975 Poprsí čelně mírně yprava, opis / vyducholoď nad mořem, opis Potsř.med.41 mm
C.Radnitzky - Zemědělské společenstvo ve Vídni - 50 let trvání, 1807 - 1857, mladík s pluhem, kosou a domácími zvířaty, po obvodu atributy / 4řádk.nápis v ozdobném věnci a opis, Sign., Bronz 67 mm _tém.
Rusko
Mikuláš II. - jeton na korunovaci v Moskvě, 1896 Korunovaný carský monogram, opis / koruna, třířádkový nápis, Nesign., Nepunc., Ag 25 mm, 7,34 g_R!
Uhry
Jan Horský - otevření Lonjskodolinské železnice, 1897 Lokomotiva zprava, maďarský nápis a opis / most, chorvatský nápis a opis, Nesign., Postř.bronz 40 mm, Ho.7349_dr.škrce v ploše R!
Jan Horský - otevření Lonjskodolinské železnice, 1897 5řádk.nápis ve věnci / 2řádk.nápis 1897 AUGUSZTUS, opis Sign.J.Christlbauer & Sohn Wien, Postř.med.29 mm, 8,56 g Ho.7346_R!
Hudební medaile a žetony
Brno (Brünn) - v upomínku na 25.výr.založení mužského pěveckého spolku 1885 pohled na město, 3řádk.opis / 9řádk.nápis ve věnci, lyra Pozlac.bronz 34 mm_orig.raž.ouško
ČSR - Jednota zpěváckých spolků českoslov., b.l.#Postř. Lyra v kartuši, opis / "Čest zásluhám 1897 - 1927" ve věnci Nesign., Postř.med. 43 mm
Jilemnice - slavnost svěcení praporu pěveckého spolku Branislav 21.8.1864, Strom života, opis / 5řádk.nápis, opis Nesign., Sn 27 mm_R!
Krásná Lípa (Schönlinde) - X. pěvecký den 15.8.1886 Znak města, opis / stylizov.hudební nástroje Nesign., Slabě pozlac.bronz 26mm_orig.raž.ouško
Praha (Prag) - v upomínku na slavnost 25.výročí německého mužského pěveckého spolku v Praze 30.května 1886 LYra ve věnci / 9řádk.nápis, Bronz 33 mm_orig.ouško se stuhou
Rýmařov (Römerstadt) - v upomínku na slavnost k 25.výr.založení mužského pěveckého spolku 1865 - 27.7.1890, lyra ve věnci / 7řádk.nápis, Mosaz 33 mm_orig.raž.ouško R!
Medaile na odhalení pomníku císaře Josefa II.
Hostinné (Arnau) - na odhalení pomníku 24.6.1903 Stojící císař čelně / 8řádk.nápis, Sign.F.Leisek Mosaz 30 mm, 12,38 g_tmavá skvrna orig.raž.ouško
Liberec (Reichenberg) - na odhalení pomníku 3.9.1882 Busta císaře na podstavci, opis / 9řádk.nápis Sign. I ner, Sn 30 mm, 7,04 g_orig.raž.ouško
Štětí (Wegstädtl) - na odhalení pomníku 8.9.1883 Stojící císař čelně, opis / znak města, dvojitý opis, Nesign., Sn 30 mm, 11,45 g_orig.raž.ouško
Medaile a odznaky německých tělocvičných spolků
Dresden (Drážďany) - VI. německé tělocvičné slavnosti 18.-23.7.1895 Poprsí F.L.Jahna zprava ve věnci, pod ním turnerský znak / pohled na město, 2řádk.nápis, Nesgin., Mosaz.klipa 27x27 mm, 9,81 g _orig. dírka se závěsem
Frankfurt a.M. - v upomínku na XI.německé tělocvičné slavnosti 18.-23.7.1908, poprsí F.L.Jahna ve věnci zprava, opis / 4řádk.nápis ve věnci, opis, Nesign., Al 33 mm, 4,22 g_orig.raž.ouško