Pátek 27.11.2020, 20:00:00.
Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933
Nesign. - Friedrich Ludwig Jahn - k 150.výr. jeho narození 1778 - 1928 Poprsí čelně mírně zprava, opis / turnerský znak, kolem citát P.v.Hindenburga ve věnci, Punc.900 na hr., Ag 36 mm, 24,42 g_tém.