Brno - pobočka ČNS
Žeton k 165. aukci brněnské pobočky, 23.3.2013 Replika Dukátu Ladislava Pohrabka, znk, opis / orlice, opis Sign.JJ (J.Jelínek), Ag 18 mm, 1,6 g, nákl.115 ks, Sas.39b, MF.A2/76b
Žeton k 166. aukci brněnské pobočky, 5.10.2013 Denár knížete Rastislava, hlava zprava, opis / bojovník zleva, opis Ag 17 mm, 3 g, nákl.83 ks, Sas.40b, MF.A2/79b
Žeton k 166. aukci brněnské pobočky, 5.10.2013 Denár knížete Rastislava, hlava zprava, opis / bojovník zleva, opis Mosaz 17 m, 3,5 g, nákl.69 ks, Sas.40d, MF.A2/79d
Žeton k 167. aukci brněnské pobočky, 22.3.2013 Replika aversu Tolaru Ferinanda III, / aversu Tolaru Leopolda I. Nesign. (J.Jelínek), Ag 36 mm, 8,7 g, nákl.72 ks, Sas.41b, MF.A2/80b
Žeton k 167. aukci brněnské pobočky, 22.3.2013 Replika aversu Tolaru Ferinanda III, / aversu Tolaru Leopolda I. Nesign. (J.Jelínek), Cu 36 mm, 17,2 g, nákl.60 ks, Sas.41d, MF.A2/80d
K.Zeman - 600 let úmrtí Přemysla Otakara II., 1978#Ag Korunovaná hlava zpředu, vročení, opis / panovník na koni v bitvě, Sign., Punc., Ag 42 mm, 49.7 g, BK.5/8, MF.42/8a
P.Soušek - medaile na 70 let pobočky 1937 - 2007 Ve čtverci pod brněnským penízem 5řádk.nápis, vročení / Brněnský drak s balancierem, Sign.So, Cu 31 mm, 12,9 g nákl.44 ks, FM.A2/62b
P.Soušek - medaile na 70 let pobočky 1937 - 2007 Ve čtverci pod brněnským penízem 5řádk.nápis, vročení / Brněnský drak s balancierem, Sign.So, Al 31 mm, 3,.9 g nákl.184 ks, FM.A2/62c
Žeton k 168. aukci brněnské pobočky, 4.10.2014 Replika Sestercia Antonia Pia zlet 140 - 144, Sign.JJ. (J.jelínek) Bronz 30 mm, 21,1 g, nákl.70 ks, Sa.42c, MF.A2/81c
Žeton k 169. aukci brněnské pobočky, 21.3.2015 Portrét Štěpána Šlika, opis / M.J.Hus na hranici, dvojitý opis Ag 36 mm, 10,6 g, nákl.81 ks, Sas.43b, MF.A2/82b
Žeton k 171. aukci brněnské pobočky, 19.3.2016 Replika Dukátu Karla IV., poprsí Karla IV, opis / český lev zleva, opis, Nesign., Ag 22 mm, 2,1 g, nákl.101 ks, Sas.45c, MF.A2/85c
Žeton k 171. aukci brněnské pobočky, 19.3.2016 Replika Dukátu Karla IV., poprsí Karla IV, opis / český lev zleva, opis, Nesign., Cu 22 mm, 1,7 g, nákl.66 ks, Sas.45d, MF.A2/85d
Žeton k 173. aukci brněnské pobočky, 18.3.2017 Replika bonnského groše Karla IV., kříž, dvojitý opis / orlice, opis Sign.JJ (J.Jelínek), Ag 28 mm, 3,3 g, nákl.89 ks, MF.A2/90c, Sas.47c
Žeton k 173. aukci brněnské pobočky, 18.3.2017 Replika bonnského groše Karla IV., kříž, dvojitý opis / orlice, opis Sign.JJ (J.Jelínek), Cu 28 mm, 2,7 g, nákl.63 ks, MF.A2/90d, Sas.47d
Žeton k 174. aukci brněnské pobočky, 14.10.2017 Poprsí Marie Terezie, opis / orlice, opis / orlice v ozdobné kartuši, opis, Sign.JJ (J.Jelínek), Ag 27,5 mm, 17,2 g, nákl.80 ks, MF.A2/91c, Sas.48b
Žeton k 174. aukci brněnské pobočky, 14.10.2017 Poprsí Marie Terezie, opis / orlice, opis / orlice v ozdobné kartuši, opis, Sign.JJ (J.Jelínek), Cu 27,5 mm, 15,3 g, nákl.83 ks, MF.A2/91e, Sas.48c
Hradec Králové - pobočka ČNS
M.Knobloch - 25 let pobočky - Hrabě Špork, 1981#Postř Poprsí mírně zprava, znak, opis / zámek Kuks, sochy, opis, Sign., Postř.bronz 42 mm, MF.A10/5e
Z.Kolářský - architekt Josef Gočár, 1880 - 1945, 1985 Poprsí část. zleva, architektura, opis / plán města, dominanty, hradecký lev, Postř.bronz 42 mm, MF.A10/9a
M.Knobloch - Matyáš Bernard Braun, 1988 Poprsí mírně zleva, vročení, opis / Socha, opis, Sign., Postříbřený bronz 42 mm, MF.A10/13a
J.Jelínek - 50 let pobočky 1956 - 2006 Replika denáru biskupa Thiddaga / schematická ruka, vpravo "L" Al (tmavě matný), 20 mm, 0,5 g, Sign.JJ., MF.A10/27b, nákl.2 ks_R!