Pátek 7.5.2021, 20:00:00.
Brno - pobočka ČNS
K.Zeman - 600 let úmrtí Přemysla Otakara II., 1978#Ag Korunovaná hlava zpředu, vročení, opis / panovník na koni v bitvě, Sign., Punc., Ag 42 mm, 49.7 g, BK.5/8, MF.42/8a