Teplice
Leisek - živnostenská a průmyslová výstava, 1879 Znak města ve věnci / tři alegorické postavy, německý nápis, Sign., razil Christlbauer, Mosaz 58 mm_čištěný v ploše
Trutnov (Trautenau)
Nesign. - zemědělská a živnostenskoprůmyslová regionální výstava 1890, Znak města, něm.opis / zemědělskéatributy, něm.opis, Nesign., Pozlac.bronz 34 mm_orig.raž.ouško tém.
Valtice (Feldsberg)
J.Christlbauer - zemědělský okresní spolek - Za zásluhy b.l. 2řádk.nápis ve věnci, opis / dva rolníci s koňmi na poli, opis Sign., Ag 49 mm, 34,41 g_dr.hry R!
J.Christlbauer - zemědělský okresní spolek - Za zásluhy b.l. 2řádk.nápis ve věnci, opis / dva rolníci s koňmi na poli, opis Sign., Bronz 49 mm_R!
Velvary
Šmakal - okresní výstava ovoce a hospod.plodin, 1904#Cu Městský znak, lipové snítky, opis / obilí, ovoce a zelenina, nápis, Bronz 45 mm_tém.
Vysoké Mýto
Na šestistyletou památku založení města 1867#Pozl Poprsí Přemysla Otakara II. čelně, opis / pohled na městskou bránu, dvojitý opis, Sign.W-S (V.Seidan), Pozl.bronz 40 mm, (na hr. označeno POZLACENO), MZČ.150/50, Mar.105
Nesign. - hospodářsko průmyslová výstava - uznání zásluh, b.l. Hospodářské a průmyslové atributy, opis / sv.Jiří zabíjí draka, opis Punc.na hr., Ag 48 mm, 39,78 g
Nesign. - hospodářsko průmyslová výstava - uznání zásluh, b.l. Hospodářské a průmyslové atributy, opis / sv.Jiří zabíjí draka, opis Pozlac.bronz 48 mm, 39,05 g
Šmakal - okresní hospodářská výstava 8.-10.9.1906 Hospodářská zvířata a stroje, opis / korunovaný český lev, opis Sign.Šmakal Praha, Punc.na hr., Ag 46 mm, 24,67 g
Šmakal - okresní hospodářská výstava 7.-10.9.1912 Hospodářská zvířata a stroje, opis / korunovaný český lev, opis Sign.Šmakal Praha, Punc.na hr., Ag 46 mm, 25,38 g
Šmakal - okresní hospodářská výstava 7.-10.9.1912 Hospodářská zvířata a stroje, opis / korunovaný český lev, opis Sign.Šmakal Praha, Punc.na hr., Pozlac.Ag 46 mm, 25,31 g
Vysoké nad Jizerou
Nesign. - upomínka na tábor na Petruškových vrších u Vysokého v Krkonoších dne 16.srpna 1868 - spolčujme se a nedejme se Věnec, opis / 8řádk.nápis, Nesign., Sn 31 mm_orig.raž.ouško
Nesign. - upomínka na meeting českého lidu v Krkonoších na Petrušk.vrchách u Vysokého n.J. 4.6.1911, korunovaný české lev zleva / 7řádk.nápis, Nesign., Al klipa 25x25 mm_orig.raž.ouško s bikolorou
Nesign. - meeting horského lidu na Petruškových vrších 14.8.1938 Nedejme se - 20 let ČSR 1868 - 1918 - 1938 / 7řádk.nápis Al 31 mm_orig.raž.ouško tém.
Nesign. - Dráha Handlová - Horná Štubňa, otevření tunelu, 1930#Ag Pohled na tunel, dvojitý opis / 7řádk.nápis (věnov.TGM k 80.nar.) Punc 987, Ag 40 mm, 25,48 g_R!
Nesign. - Dráha Handlová - Horná Štubňa, otevření tunelu, 1930#Br Pohled na tunel, dvojitý opis / 7řádk.nápis (věnov.TGM k 80.nar.) Bronz 40 mm_R!
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
O.Španiel - úmrtní medaile, 1937 Poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., Bronz 80 mm, Fl.54b, Nov.01.134b_orig.etue
O.Španiel - úmrtní medaile, 1937 (Ag matové 30 mm) Poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., Ag 987, 14.6g, Fl.54e, Nov.01.138a
J.Vít - medaile na 85 let od jmenování TGM mimořádným profesorem Karlovy university 2004, portrét zleva, opis / uprostřed v perlovci zalisovaná pamětní 100 Kčs 1948 Karlova universita Sign., Al 46 mm + Ag 100 Kčs, Nov.01.285a
Československo - medaile s portrétem V.Havla
J.Vít - medaile na odchod sovětských vojsk z Československa 1991 Portrét Václava Havla mírně zleva, opis / sovětský tank drtí mapu republiky s nápisem ČSSR, opis, Al 46 mm, Nov.09.020a