Pátek 27.11.2020, 20:00:00.
Nesign. - Dráha Handlová - Horná Štubňa, otevření tunelu, 1930#Ag Pohled na tunel, dvojitý opis / 7řádk.nápis (věnov.TGM k 80.nar.) Punc 987, Ag 40 mm, 25,48 g_R!