Kozák Ladislav, 1934 -
Michael Thonet 1796 - 1871, b.l. (2003), poprsí čelně, opis / židle č.14, vyrábí se od r.1859, Sign., Bronz 50 mm
Kříž Václav, 1830 - 1887
Josef Jungmann - na památku narození jeho před sto lety b.l. (1873) Portrét čelně mírně zleva, opis / 5řádk.nápis ve věnci Sign., Sn 41 mm_Chaurův podložní lístek tém.
Dostavba chrámu Sv.Víta v Praze, 1873#Sn Sv.Václav na koni s ostatky Sv.Víta, opis / gotická podoba chrámu, opis, Sign., Sn 41 mm, MZČ.164/3
Láska Miloš, 1917 - 1984
Numismatik Jan Šebesta - 70.narozeniny, 1948 Poprsí zleva, opis / vavřínové ratolesti, velká "70", nápisy, Sign., Bronz 55 mm
Lichtág Jan, 1898 - 1985
Jindřich Petr - 1. předseda plodinové bursy v Brně 1922 - 1935 Poprsí zleva, opis / snop obilí, opis, vročení, Sign., Bronz 70 mm
Odehnal Antonín, 1878 - 1957
Československá obec sokolská - za vítězství, b.l. Cvičící žena se sokolem na ruce, v poz.lípa a socha Atény / lipová snítka, písmo, Sign., Bronz 45 mm
Bedřich Smetana 1824 - 1924, Národní divadlo Moravsko-slezské Za Smetanův cyklus, portrét zprava, opis ú lipová ratolest, opis Sign.A.Odehnal, Anýž, Bronz 56 mm
Otáhal Karel, 1901 - 1972
Ch.Garigue Masaryková - Hvězda čs. paní a dívek, 1938 Portrét zleva, opis / hvězda, sedmiřádkový nápis a lipové snítky, Sign., Punc., Ag 987, 35 mm, 14.7 g
Pátek Karel, 1856 - 1910
Ignát Hermann - český spisovatel, portrét zleva, opis / na lipové ratolesti názvy knih autora b.l. (1900) Sign., Sn 38 mm, Luk.498
Pichl I.B., 1850 - 1923 ( ražebna v Praze )
Ústřední hospodářská spol. pro Králov.české - Za zásluhy, b.l.#Ag Korunovaný český znak ve věnci, česko-něm.opis / alegorie, opis, Sign., Punc., Ag 53 mm, 53.56 g, Dob.28, Luk.610
J.A.Komenský - 1592 - 1892 Portrét zprava, opis / 3řádk.nápis ve věnci, opis, Sign., Bronz 36 mm_dr.hr.
Popp Antonín, 1850-1915 a Pichl I.B., 1850-1923
František Palacký, 1798 - 1876, b.l. (1898)#Br Poprsí zleva, opis / 12 řádk.nápis ve vavřínovém věnci Sign., Bronz 58 mm, MZČ.203/2, PZ.267, Ver.6b_dr.hr.
Radnicky Karel, 1818 - 1901
Zahájení provozu na trati Vídeň - Brno, 7.VII.1839 Lokomotiva zleva, němec.opis / 9-řádkový němec.nápis, Sign., Pozlacený bronz 28 mm_R!
Renner Kálmán, 1927 -
Bohuslav Martinů 1890 - 1959, portrét zleva, opis / korunovaný znak, na pozadí názvy děl 1978, Sign., Bronz 40 mm
Seidan Václav, 1817 - 1870
Karlo Ferdinandova universita - 500.výročí založení, 1348 - 1848#Br Pražský pomník císaře Karla IV., latinský opis / 5řádk.nápis ve věnci, Sign., Bronz 52 mm, MZČ.150/7, Ma.7, Do.4877
Karlo Ferdinandova universita - 500.výročí založení, 1348 - 1848#Br Pražský pomník císaře Karla IV., latinský opis / 5řádk.nápis ve věnci, Sign., Bronz 52 mm, MZČ.150/7, Ma.7, Do.4877_2x dr.v.stř. v rev. tém.
K otevření železnice Praha - Drážďany, 6.4.1851 Bohemia a Saxonia si podávají ruce, lokomotiva, opis / staroměstská mostecká věž, opis, Cu 50 mm, MZČ.150/11, Mar.12_tém.
Václav Hanka - úmrtní medailka, 12.I.1861 Hlava zprava ve věnci / nápis, Sign.W.S., Bronz 26 mm, MZČ.150/34, Mar.48
Choceň - slavnost svěcení školy a praporu spolku zpěváckého 15.září 1867, budova školy, 3řádk.nápis / 6řádkový nápis Sn 27 mm, Mar.99_dr.skvr. v rev.