Pátek 27.11.2020, 20:00:00.
Radnicky Karel, 1818 - 1901
Zahájení provozu na trati Vídeň - Brno, 7.VII.1839 Lokomotiva zleva, němec.opis / 9-řádkový němec.nápis, Sign., Pozlacený bronz 28 mm_R!