Maďarsko
500.výročí úmrtí Matyáše Korvína (1990) - poprsí zleva, královská koruna, písmo / město, znak, písmo, Nesign., postříbřený bronz 42 mm, patina, etue
Německé státy před rokem 1871
Johann Wolfgang Goethe b.l. - poprsí čelně, nápis, b.l., Nesign., poměděná litá plaketa (patrně slitina olova a cínu), 74x100 mm, hr., škr., rysky, patina
1-
Ludwig Barnay - AE medaile na 30.narozeniny 2.V.1890 - poprsí zleva, opis/ 3-řádkový nápis ve vavřínovem věnci, Sign.R.Otto, bronz 45 mm, dr.rysky, skvrny
Německo - Sasko
Friedrich August II. - na jmenování spoluvládcem 1831 - portréty dvou králů, opis / oltář v krajině, opis a nápis, Nesign., cín 30 mm, hr., rysky, patina
Hall - AR jeton s motivem tyrolského dvoudukátu 1963 - av.Ferdinand Karel na koni, opis/ sv.Leopold, opis, Nesign., Nepunc., Ag 28mm, 6.485g, patina
Brixen - AR jeton 1967 na 500 let těžby zlata ve stylu početního penízu, 25mm, 5.677g, pěkná patina
Velká Británie
Victoria a Albert - výstava v Londýně 1851 - dvojportrét zlava, opis a věnec / Crystalpalace, opis a 11-řád.nápis, Sign., cín 51 mm, hrany, rysky, pat.
Chmelové známky
Cárka (Zarch Mühle) - Anton Hartl - mosaz 25 mm, CL.102, skvrny, patina
Deštnice (Teschnitz) - Jakob Hofhans - 1/4 Hopfen - mosaz 25 mm, CL.181, skvrnky, patina
Staňkovice - Franz Barth - 1/4 - mosaz 21mm, CL.1357, pěkná patina
Staňkovice - Gustav Schön - mosaz 21mm, CL.1379, patina
Hasičské medaile, plakety a odznaky
Náchod 1935 - odznak - čestná vstupenka na oslavy 50 let trvání sboru dobrovol. hasičů, bronzový plech 34x30 mm s jehlicí a stužkou
Lovecké medaile, plakety a odznaky
Český myslivecký svaz - 50 let mysliv.organizace 1973 - hlava muflona, opis / 4-řádkový nápis a smrková ratolest, Nesign., zlac.bronz 25 mm s původ. závěsem
Nouzovky německých měst a obcí
Bielefeld - Goldmark 1923 - zlacený bronz 32 mm, dr.hr., patina
Odznaky
Jičín 1937 - Výstavní trh Českého ráje 4.-25.VII., Nesign., mosazný plech 20x44 mm s jehlicí
Reklamní známky
Wien - Jacob Rothberger - dvorní dodavatel - obchod s oděvy, mosaz 24 mm, různé typy, škr., patina 2ks
0,1
Wien - Gebrüder Boschan, I.Bäckerstrasse 9 / A.I.A.G. (Aluminium Industrie Actien Gesellschaft) Neuhausen Schweiz, hliník 36 mm, patina
Skautské medaile a odznaky
Svojsík A.B. - 35 let českého skautingu 1911-1946, Nesign., bronzový ovál 30/50 mm se zavír.špendlíkem
Sokolské medaile a odznaky - všesokolské slety
Praha 1912 - VI.všesokolský slet - miniatura seces. odznaku, jako Nov.VI.2b, bronz 15x22 mm, jehlice chybí, přiložena stužka
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Praha 1916 - A.C.Sparta - Rudlův Memoriál - skok do dálky, Nesign., bronz 40 mm se závěsem a stužkou