ČNS Praha, 72. aukce - KORESPONDENČNÍ

Hall - AR jeton s motivem tyrolského dvoudukátu 1963

Položka 2845
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 16.9.2017, 16:00:00.

Hall - AR jeton s motivem tyrolského dvoudukátu 1963 - av.Ferdinand Karel na koni, opis/ sv.Leopold, opis, Nesign., Nepunc., Ag 28mm, 6.485g, patina