Palau, republika
1 Dolar MMX (2010), Romano - vlčice s Romulem a Remem Au 12 mm, 0,51 g_orig.plast.kapsle
1 Dolar MMX (2010), Tiberius zprava Au 12 mm, 0,51 g_orig.plast.kapsle
1 Dolar MMX (2010), Marcus Aurelius zprava Au 12 mm, 0,51 g_orig.plast.kapsle
1 Dolar MMXI (2011), Hadrianus zprava Au 12 mm, 0,51 g_orig.plast.kapsle
1 Dolar MMXI (2011), Traianus zprava Au 12 mm, 0,51 g_orig.plast.kapsle
1 Dolar MMXI (2011), Septimius Severus zprava Au 12 mm, 0,51 g_orig.plast.kapsle
Šalamounovy ostrovy, Elizabeth II., 1952 -
10 Dolar 2009, Coloseum 14 mm, 1 g_orig.plastová etue
10 Dolar 2009, Mexiko - Chichén Itzá 14 mm, 1 g_orig.plast.kapsle
Togo - replublika
1500 Franků 2007, Nofretete mírně zprava Au 10,9 mm, 0,51 g_orig.plast.kapsle
USA
10 Dolar 1881 - hlava Liberty, Y.59, KM.74.3
tém.0/0
1 Dolar 1860 - velká hlava indiána, Y.51
Vanuatu - republika
20 Vatu 2009, pantheon v Římě Au 10,9 mm, 0,51 g_orig.plast.kapsle
Karel VI., 1711 - 1740
3/4 Dukát - korunovace na českého krále 5.9.1723 v Praze Pod korunou 7řádk.text / zeměkoule v oblacích, opis Au 20 mm, 2,70 g, Nov.XI/Z-8a_dr.zvln. R!
Marie Terezie, 1740 - 1780
Menší korunovační žeton na korunovaci v Praze 12.5.1743 Korunovaný lev se znakem a křížem, opis / 8řádk.nápis pod korunou Au 21 mm, 2.69 g, Nov.XIII/G-3a, ČS.1313_RR!
František II., 1792 - 1835
1 1/4 Dukát na korunovaci ve Frankfurtu 14.7.1792 Koruna, žezlo, meč a jablko, opis / 9-řádkový nápis, Au 24 mm, 4,34 g, Nov.XVII/E-7a, Ho.3332_dr.zvlněn
1 1/4 Dukát na prohlášení rakouským dědičným císařem ve Vídni 6.12.1804, portrét císaře zprava, opis / 4řádk.nápis ve věnci Au 24 mm, 4,35 g, Nov.XVII/O-1a, Ho.3378_R!
Česká Republika, 1993 -
Dukát - k 700.výr.narození Karla IV. 1316 - 2016 Portrét čelně mírně zprava (vzor dukát 1978) / čs.znak, opis Česká a slovenská republika, ryz.986, 19,75 mm, 3,49 g, náklad 300 ks, čís.153 minc.Kremnice_orig.etue se smalt.českým lvem + certifikát
Německo - Mnichov
Nesign. - medaile městské rady v Mnichově - zřízení nadace A.G.Mascherem, b.l. (cca 1930), korunovaný znak města, opis / 7řádk.německý nápis ve věnci, na hr.punc.985 Au 30 mm, 13,74 g_R!
Medaile ze série historie zlata - Fort Knox, b.l. Au 10 mm, 0,50 g_orig.kapsle