Pátek 10.5.2024, 20:00:00.
Německo - Mnichov
Nesign. - medaile městské rady v Mnichově - zřízení nadace A.G.Mascherem, b.l. (cca 1930), korunovaný znak města, opis / 7řádk.německý nápis ve věnci, na hr.punc.985 Au 30 mm, 13,74 g_R!