Praha
Josef Mrštík - PF 2001 (fenik) -jezdec na koni zprava s taseným mečem, hladký kruh / třířádkový nápis, Nesign., Nepunc., pat. Ag 18mm, 1.327g, pouze 30ks R!
Josef Mrštík - PF 2002 (keltský quinar) - koník zleva a loukoťové kolo / třířádkový nápis, Nesign., Nepunc. patinované Ag 17mm, 2.847g, pouze 30ks R!
Josef Mrštík - PF 2003 (střed pražského groše) - korunovaný královský lev / třířádkový nápis, Nesign., Nepunc., patinované Ag 20mm, 3.699g, pouze 30ks R!
Správa Pražského hradu 2006 - Karel IV. císař z boží milosti, Nesign., mosaz 30 mm, krásná patina
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Kříž - Spolek k zvelebení drobných zvířat b.l. - český lev, dvojitý opis / kohout zleva, opis, Sign., měď 43mm, ŠFP.13b (uděleno 11 ks), díra, patina RR!
ČOS - II.všesokolský slet 28.-29.6.1891 - sokol s praporem a šavlí, nápis / Průmyslový palác, emblém, opis, cín 39 mm s pův.ouškem, ŠFP.21d, dr.hr., skvrny
Fritsche/Thein - návštěva císaře Fr.Josefa I. 1891 - poprsí zprava, český opis / Průmyslový palác, Sign., cín 38 mm s původním ouškem, ŠFP.24b, dr.škr., skvrna
Nesign. - návštěva císaře Fr.Josefa I. 1891 - poprsí zprava, čes.opis / Průmyslový palác, čes.opis, mosaz 33 mm s pův.ouškem, ŠFP.25c, dr.hr., dr.rysky, patina
Fritsche/Thein - česká upomínková medaile - sedící Čechie, opis / Průmyslový palác, atributy průmyslu, Sign., cín 38 mm bez ouška, ŠFP.28d, nep.rys., pat.
Fritsche/Thein - česká upomín. medaile 1891 - sedící Čechie, opis / Průmyslový palác, atributy průmyslu, Sign., cín 38 mm s pův.ouškem, ŠFP.28e, pat., téměř
Fritsche/Thein - němec. upomín. medaile 1891 - sedící Čechie, opis / Průmyslový palác, atributy průmyslu, Sign., cín 38 mm, ŠFP.29a, hr., rysky, vl.škr.
Fritsche/Thein - malá česká upomínková medaile - sedící Čechie čelně v perlovci / Průmyslový palác, opis, Sign., cín 30 mm s původním ouškem, ŠFP.30b
Fritsche/Thein - malá česká upomínková medaile - sedící Čechie čelně/ Průmyslový palác, opis, Sign., cín 30 mm bez ouška, ŠFP.31a, nep.hr., vl.škr., pat.
Fritsche/Thein - malá česká upomínková medaile - sedící Čechie čelně/ Průmyslový palác, opis, Sign., cín 30 mm s původním ouškem, ŠFP.32b, nep.rys., téměř
Fritsche/Thein - malá česká upomín. medaile - sedící Čechie v perlovci / Průmyslový palác, opis, Sign., cín 30 mm s pův.ouškem, ŠFP.32b, dr.hr.,vl.škr.,skvr.
Fritsche/Thein - malá česká upomín. medaile 1891 - sedící Čechie čelně v hladkém kruhu / Průmyslový palác, opis, Sign., cín 30mm bez ouška, ŠFP.34d, rys.
Fritsche/Thein - malá česká upomín. medaile 1891 - sedící Čechie čelně v hladkém kruhu / Průmysl.palác, opis, Sign., cín 30 mm, ŠFP.34e, hr., rysky, patina
Fritsche/Thein - malá česká upomín. medaile 1891 - sedící Čechie čelně v hladkém kruhu / Průmysl. palác, opis, Sign., cín 30 mm s původním ouškem, ŠFP.34g
Fritsche/Thein - malá německá upomínková medaile - sedící Čechie čelně v perlovci / Průmyslový palác, opis, Sign., cín 30 mm, ŠFP.35b, hr., rysky, patina