ČNS Praha, 77. aukce - KORESPONDENČNÍ

Nesign. - návštěva císaře Fr.Josefa I. 1891 - poprsí

Položka 2829
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 130 Kč

Sobota 25.5.2019, 16:00:00.

Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891

Nesign. - návštěva císaře Fr.Josefa I. 1891 - poprsí zprava, čes.opis / Průmyslový palác, čes.opis, mosaz 33 mm s pův.ouškem, ŠFP.25c, dr.hr., dr.rysky, patina