85. narozeniny T. G. Masaryka 1935. Bronz 50 mm. Novák-01.098e. n. hr.
Úmrtní med. TGM (IN MEMORIAM) 1937. Ag 0.987 (puncy) 40 mm. Novák-01.137a. patina, n. škr.
140. výr. narození T. G. Masaryka 1990. Portrét, opis / 6-ti řádkový nápis. Bronz 60 mm. Novák-01.195c
1000. výročí sv. Václava 929 - 1929. Sv. Václav na koni, okolo 2 andělé / stojící sv. Václav s praporem, český znak, opis. Ag (punc.) 40 mm. škr., úhozy, dr. hry
2/-1
1000. výročí sv. Václava 929 - 1929. Sv. Václav na koni, okolo 2 andělé / stojící sv. Václav s praporem, český znak, opis. Ag (punc.) 28 mm. patina, n. hr.
0/1
10. výr. republiky 1928. Čsl. znak, sv. Václav s vojáky / sv. Prokop orá s čertem, horník, opis JSEM RAŽEN Z ČESKÉHO KOVU. Ag 34 mm. patina
10. výr. republiky 1928. Čsl. znak, sv. Václav s vojáky / sv. Prokop orá s čertem, horník, opis JSEM RAŽEN Z ČESKÉHO KOVU. 4 dukátová med. - odražek v Ag 28 mm (zn. R 1973), plexi etue. patina
10. výr. republiky 1928. Čsl. znak, sv. Václav s vojáky / sv. Prokop orá s čertem, horník, opis JSEM RAŽEN Z ČESKÉHO KOVU. 2 dukátová med. - odražek v Ag 24 mm (zn. R 1973), plexi etue
Alois Jirásek - Mánes svým členům na r. 1943. Poprsí, opis. Zn jednostr. 60 mm. n. skvrnky
Vitanovský. Přemysl Otakar II. Hlava čelně, opis. Jednostr. sádrový červenohnědě patin. model plakety 150 mm
Zuzka. 20 let železničního pluku 1919 - 1939. Čsl. znak na pavéze s mečem, opis, data / pomník s daty 1918 - 1919, opis PŘÍSLUŠNÍKŮM ŽELEZNIČNÍHO PLUKU PADLÝM ZA VLAST. Bronz 60 mm, pův. etue
Ostatní. Med. ze série "Staré pověsti České". Scéna dle Mánesa, opis / klečící žena, opis KAZI LÉČITELKA. Nesign. Ag 0.925 (20,35 g) 40 mm
LR
Jan Roháč z Dubé. Poprsí, znak, opis / husitské zbraně před hradem, notový zápis, nápis KDOŽ SÚ BOŽÍ BOJOVNÍCI. Sign. MK. Ag 0.925 (20,45 g) 40 mm
Med. KDE DOMOV MŮJ. Hist. budovy měst ČR, opis / český lev, opis ČESKÉ REPUBLICE 1.1.1993. Nesign. Ag 0.999, 35 mm, 14,9 g, pův. etue
Rudolf II. b.l. Poprsí, titulatura (napodobuje minci) / městský znak, opis BRANDÝS NAD LABEM STARÁ BOLESLAV. Nesign. Bílý kov (cín ?) 30 mm
Odhalení pomníku 15. května 1870. Pomník, opis / ve věnci poprsí K. Havlíčka Borovského. Cín 24 mm, pův. ouško. n. hr.
Sv. Václav 929 - 1929. Polopostava světce s praporem, opis / chrámové dveře, znaky, po stranách latin. nápisy. Nesign. Mosaz 24 mm, pův. ouško s očkem
100 let korunové měny 1892 - 1992. Král. koruna na podušce, latin. opis a letopočet 1892 / nápis JEDNA KORUNA ve všech jazycích císařství, č. 100 z líců a rubů mincí F. J. I., římské letopočty. Nesign. Bronz postř. 50 mm, plexi pouzdro
Banka Bohemia 1993. Dívčí portrét, opis / svatováclavská koruna, opis ZLATÁ KORUNA BOHEMIA. Sign. ZK93. Mosaz 30 mm
Krajská hasičská jednota č. 5 - za zásluhy. Hasičský československý znak, opis a nápis / hasič a voják si podávají ruce před pevnostní bránou. Nesign. Bronz 35 mm, pův. kulové ouško