ČNS Hradec Králové, 132. aukce

Sv. Václav 929 - 1929. Polopostava světce s praporem, opis / chrámové dveře, znaky, po stranách latin. nápisy. Nesign. Mosaz 24 mm, pův. ouško s očkem

Položka 1357
Vyvolávací cena: 90 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Sobota 21.9.2013, 15:00:00.