Praha-arcibisk., Ferdinand v. Khüenburg, 1712 - 1731
Přenesení ostatků Sv.Jana Nepomuckého 1721 - světec korunov. anděly nad Karlovým mostem, opis / náhrobek, opis, Ag 49mm, 43.721g, Don.4648-pod., hr., pat. RR!
Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830
Putinati - 100 let svatořeč. Jana Nepomuckého 1829 - chrám Sv.Víta, opis a nápis / nápis ve vavřínovém věnci, Sign., bronz 50 mm, Don.4655, hr., rysky, pat.
Praha-arcibisk., Alois Josef Schrenk, 1838 - 1849
Lerchenau - AE introniz. medaile 4.XI.1838 - korunov. znak, dvojitý český opis/ Boží oko a nápis ve věnci, 35mm, 24.274g, Don.4671, Přib.504, nep.hr., patina
Praha-arcibisk., Lev kardinál Skrbenský, 1899 - 1917
Grünfeld - AE medaile na 10.výročí inaugurace 1910 - poprsí zprava, opis / znak s kardinálským kloboukem, opis, Nesign., 50mm, Přib.513, nep.skvr., patina
Praha-arcibisk., Josef Beran, 1945 - 1965 (- 1978)
M.Uchytilová-Kučová - intronizační medaile 1946 - poprsí zleva, latinský opis / znak s kardinálským kloboukem, latinský opis, Sign., patinov.bronz 50 mm
Praha - metropolitní chrám Svatého Víta
Sarkofág sv. Jana Nepomuckého / 6-řádkový český nápis, 1829, litý bronz 43 mm s původním ouškem, 24.934g, Přib.578b, pěkná patina
Salzburg-arcib., Ernst von Bayern, 1540 - 1554
Tolar (Guldiner) 1554, Zöt.399, Pr.366, 28.677g, nep.vady materiálu, dr.vada razidla, nep.nedor., skvrna, patina
Salzburg-arcib., Michael von Khünburg, 1554 - 1560
Tolar (Guldiner) 1559, Zot.468, Pr.423, 28.686g, dr.vady mater., nep.nedor., nep.dvojráz, pěkná patina
Salzburg-arcib., Jan Jakub Khuen-Belasi, 1560 - 1586
Tolar b.l. - 5.typ, Zot.618, Pr.541, 28.486g, nep.vady materiálu, nep.nedor., nep.dvojráz, patina
60 Krejcar (Guldentaler) 1573, Zot.634, Pr.579, 24.444g, dr.vada materiálu, dr.vada razidla, pat. R!
Salzburg-arcib., Wolf Dietrich Raitenau, 1587 - 1612
Tolarová klipa s věží 1593, Zot.956, Pr.805, 28.374g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Tolar b.l. - světec / dva znaky, Zot.974, Pr.825, 28.552g, nep.vady materiálu, nep.nedor., nep.dvojráz, pěkná patina
Tolar b.l. - světec / znak, Zot.975, Pr.826, 28.451g, nep.vady materiálu, nep.nedor., vlas.rysky, patina
Tolar b.l. - světec / znak, Zot.975, Pr.826, 28.530g, dr.vady materiálu, nep.nedor., nep.dvojráz, pěkná patina, starý podložní lístek
1/2 Tolarová klipa s věží b.l., Zöt.959, Pr.810, 14.062g, vady materiálu, dr.vady razidla, nedor., patina R!
Salzburg-arcib., Paris Lodron, 1619 - 1653
Tolar 1620 - sv.Rupert / znak, Zot.1462, Pr.1189, 28.259g, nep.vady materiálu, nep.nedor., nep.rysky
Salzburg-arcib., Max Gandolph, 1668 - 1687
Tolar 1670, Zot.1995, Pr.1655, 28.777g, nep.nedor., nep.hr., dr.rysky, patina
Tolar 1682 - 1100 let arcibiskupství, Zot.1986, Pr.1651, 28.161g, dr.vada materiálu, mírně prohnutý (válcovaný), nep.rysky, pěkná patina
Salzburg-arcib., František Ant. Harrach, 1709 - 1727
Tolar 1709 - sv.Ruprecht / Madona, Zot.2401, Pr.1991, 29.335g, zvlněný ražbou, hrana, nep.rysky, patina
Tolar 1710 - poprsí / znak, Zot.2403, Pr.1993, 29.051g, nep.just., nep.hr., dr.rysky, patina, téměř