ČNS Praha, 73. aukce

Grünfeld - AE medaile na 10.výročí inaugurace 1910 -

Položka 1304
Vyvolávací cena: 360 Kč
Docílená cena: 800 Kč

Pátek 15.12.2017, 22:00:00.

Praha-arcibisk., Lev kardinál Skrbenský, 1899 - 1917

Grünfeld - AE medaile na 10.výročí inaugurace 1910 - poprsí zprava, opis / znak s kardinálským kloboukem, opis, Nesign., 50mm, Přib.513, nep.skvr., patina