Széchényi Gyula a Gisella Freiin von Haas-Teichen
Nesign. - svatební medaile 8.II.1908 - dvojportrét zleva, vavříny a opis / dva znaky s přilbicemi, fénix a vročení, patinovaný bronz 55mm, 70.959g R!
Thurn-Taxis, kníže Maxmilian Maria Lamoral, 1862-1885
JS/Drentwett - AR medaile na 21.narozeniny 24.6.1883 - hlava zleva, opis/ znak s přilbou v gotické kružbě, opis, Sign., Ag 42mm, 40.616g, nep.rys., pěkná patina
Thurn-Taxis, Albert a arcivévodkyně Margareta
AR medaile na 150 let knížecího domu 1748/1898, 1899 dva portréty, písmo / pět portrét.medailonků, písmo a vavříny, Nesign., patinov. Ag990, 50mm, 50.885g R!
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
Freibösen - AR litá medailka na založení kláštera va Valdicích 1632 - poprsí čelně/ 7-řádk.nápis, 25mm, 8.129g, NČČS 1934/72, Don.3971, BPM.633, patina RR!
Windischgrätz, Josef Mikuláš, 1746 - 1802
20 Krejcar 1777, poprsí zprava, opis / honosný znak s přilbicemi, klenoty a štítonoši, opis, M.3281, H.5704, PR.258, 6.554g, stopa po oušku, rysky, patina
Krnov, Jan Jiří, 1607 - 1624
Tolar 1611, Sa.102 (obr.28), Kop.5946, Dav.6856, 28.928g, nep.nedor., nep.dvojráz, nep.rysky, pat. RR!
3 Krejcar 1614 CP, Sa.114 (obr.26), 1.757g, nedor., patina R!
3 Krejcar 1619 CP, Sa.127 (obr.26), 1.378g, nedor., hr., patina
Lehnice-Břeh, Friedrich II., 1495 - 1547
Groš b.l., jako Sa.6 (obr.6), jako Kop.4916, ale v aversu bez svatozáře, 2.157g, nedor., patina RR!
Lehnice-Břeh, Georg, 1639 - 1664
Buchheim - AR oválná medaile b.l. (1653) - poprsí mírně zprava, opis/ znak s klenoty, opis, Sign.IB, 37/39 mm, 13.499g, H.5100, nep.st. po oušku, rys. RR!
Opava, Karel Liechtenstein, 1614 - 1627
3 Krejcar 1618 CC, Cantor, Sa.30 (obr.10), 1.439g, dr.vady materiálu, nep.nedor., vl.škr., pěkná patina
3 Krejcar (1)619 CC, Cantor, Sa.35 (obr.10), 1.444g, dr.vady materiálu, nep.nedor., pěkná patina R!
3 Krejcar (1)619 CC, Cantor, Sa.35 (obr.10), 1.179g, nep.nedor., pěkná patina
Opolí a Ratiboř, Gabriel Bethlen, 1622 - 1625
24 Krejcar kiprový 1623 BZ, Sa.6 (obr.6), 3.016g, vylomený okraj, nedor., patina
-2/2-
Chur-biskup., Ulrich VII. von Federspiel, 1692 - 1728
Bilonový bluzger 1725, KM.131, 0.723g, nep.exc., patina
Hostýn
Korunovaná Panna Marie s Ježíškem, latinský opis / chrám mezi stromy, latinský opis, b.l., Nesign., patinovaný bronz 70 mm
Jáchymov : nesignované medaile
Poprsí krále Davida, opis/ král David hraje na harfu, zlacené lité stříbro 25mm, 6.426g, krásná patina R!
Olomouc-biskup., W.Hanibal Schrattenbach, 1711 - 1738
XV Krejcar 1716, S-V.718 (D/E1), 6.817g, nep.exc., dr.vada razidla v aversu, pěkná patina, téměř R!
Osnabruck - biskupství, sede vacante, 1728
P.Werner - pamětní medaile - Svatý Petr a latin. opis v kruhu městských znaků / Karel Veliký a opis v kruhu znaků, Sign., Ag 46mm, 32.673g, Reim.2712, patina R!
Paderborn - biskupství, Sede vacante, 1719
PPW (Werner) - Tolarová medaile 1719 - Karel Veliký, kruh znaků/ sv.Liborius s modelem chrámu, kruh znaků, nápis na hraně, KM.M1, 29.090g, dr.hr., rysky, téměř