ČNS Praha, 73. aukce

P.Werner - pamětní medaile - Svatý Petr a latin. opis

Položka 1299
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 15.12.2017, 22:00:00.

Osnabruck - biskupství, sede vacante, 1728

P.Werner - pamětní medaile - Svatý Petr a latin. opis v kruhu městských znaků / Karel Veliký a opis v kruhu znaků, Sign., Ag 46mm, 32.673g, Reim.2712, patina R!