Baldacci Anton, svobodný pán
Boehm - AE medaile na 50.narozeniny 1831 - poprsí zprava, opis / vročení ve věnci a opis, Sign., 43mm, 46.666g, H.7187(AR), krásná patina
Dietrichstein, Zikmund Ludvík, zemřel 1664
Krejcar 1649, Štýrský Hradec-bez zn. mincmistra, poprsí zprava, opis / korunovaný knížecí znak, opis, Don.3294, FW.I.661, 0.754g, nep.exc., pěkná pat. RR!
Fugger, Zikmund Josef a Jan Rudolf, 1668 - 1677
XV Krejcar 1677, KM.31, podobný jako FW.17740, 4.812g, válcovaný, nep.exc., pěkná patina, téměř R!
Hannau, Vilém a Eliška
Nesign. - medaile železáren v Komárově 15.5.1890 - dvojportrét zleva, německý a český opis / datum v korunované kartuši, opis, patin. lité železo 65 mm
Hlavsa Petr z Liboslavě a Samuel Lekeš z Květné
Početní groš b.l., Don.3544, BPM.XVI/129, Pž.58, 2.047g, dírka, nedor., patina
2/2-
Liechtenstein - Podstatzký, Adolf, 1805 - 1898
Scharff - představený Řádu maltézských rytířů 1884 - poprsí zleva, opis/ korunovaný znak nesený lvy, opis, Punc., Ag900, 49mm, 52.095g, nep.hr., vlas.rysky R!
Scharff - na 80.narozeniny 2.XII.1885 - poprsí zleva, opis / korunovaný znak nesený lvy, opis, Sign., nikl 39mm, 31.015g, hrany, škr., rysky, patina R!
Radecký z Radče, Jan Josef Václav, 1766 - 1858
Nesign. - medaile na vítězství u Custozy 25.7.1848 - maršál na koni doprava, opisy / trofeje, orel, opis, cín 40 mm, BPM.332, Don.3692, dr.hr., nep.rysky, pat.
I.M.Scharff - AR medaile na italská vítězství 1849 - poprsí zprava, opis / Victoria s věncem, opis, Sign., 57mm, 69.827g, Don.3682, M.2649, nep.rysky, patina R!
Seidan - AE medaile Jednoty krasoumné v Čechách 1859 - hlava zleva, opisy/ pomník maršála v Praze, nápisy a opisy, Sign., 80mm, Don.3698, MZČ.150/24, dr.rysky
Schwarzenberg Karel - polní maršál, 1771 - 1820
Jednostranná litá dutá železná medaile b.l. - poprsí mírně zprava, opis, Nesign., 55mm, 25.413g, patina R! 38.735g, nepravidelný okraj, pěkná patina R!
Schlick, František Josef Jindřich, 1789 - 1862
Lerch - AE pamětní medaile 1846/1847 - poprsí mírně zleva, německý opis/ honosný znak, vročení, Sign., 43mm, 46.944g, Don.3851, BPM.509, hr., rys., pat. R!
Starhemberg, Gundaker Thomas - ministr financí
Donner - úmrtní medaile b.l. (zemřel 1745) - poprsí zprava, opis / Pietas a Minerva stojící nad oltářem, opis, Sign., cín 46 mm, H.7659(AE), hrany, patina R!
Stifft, Andreas Josef, baron - lékař Františka II.
Boehm - medaile na 50.výročí lékařského titulu 1834 - poprsí zprava, opis/ 9-řádkový nápis ve věnci, Sign., bronz 52 mm, H.7665, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
Thun-Hohenstein, František -místodržící Král. českého
Pichl - AE pamětní medaile 1896 - poprsí mírně zleva, latinský opis / 4-řádk. latinský nápis ve vavřínovém věnci, Sign., měď 58 mm, 84.101g, hr., pěkná patina
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
3 Krejcar 1629, Jičín-Reick, Nech.59, Meyer.152, 1.604g, nep.nedor., vryp, pěkná patina
3 Krejcar 1632, Jičín-Steinmüller, Ne.86, Meyer.320, 1.542g, nep.exc., pěkná patina
Nesign - cínový talíř s vyobrazením Albrechta z Valdštejna, 225 mm, pěkná patina R!
Windischgrätz, Veriand, 1790 - 1867
Jauner - úmrtní medaile 1867 - hlava zprava, opis / korunov. erb na hermelínovém plášti, Sign., měď 50mm, 59.405g, Don.4043(AR), FW.953, skvrnka, hr., pat. R!
Windischgrätz, Ernst, 1827 - 1918
AE medailka za záchranu hořícího zámku Korláthkeö 1897 - sv.Florián hasí hořící dům, opis / znak pod korunou, 3-řádk.nápis a opis, Sign.Leisek, 31mm RR!