Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Liechtenstein - Podstatzký, Adolf, 1805 - 1898
Scharff - na 80.narozeniny 2.XII.1885 - poprsí zleva, opis / korunovaný znak nesený lvy, opis, Sign., nikl 39mm, 31.015g, hrany, škr., rysky, patina R!