Církevní medaile - Mistr Jan Hus
Kříž - poprsí zleva, opis / Husův kámen v Kostnici, 4-řádkový nápis, 6.9.1869, Sign. Kříž, cín 32 mm s raženým ouškem, Don.3477, nep.hr., vl.rysky, patina
Církevní medaile - ostatní - signované
Poprsí Krista zleva, něm.opis / zářící Beránek Boží, dvojitý něm.opis, Sign.PN(?), Ag 35mm, 14.306g, stopa po oušku, zvlněná, hr., mírně hlazená v ploše, patina
Církevní medaile - ostatní - nesignované
Sv.Jiří na koni bojuje s drakem, opis / loď v bouři, opis, Ag 42mm, 20.391g, stopa po oušku, dr.hr., pat.
Údobí let 1918 - 1938
10 Koruna 1933, 10.027g, nep.hr., vlas.rysky, pěkná patina RR!
5 Koruna 1927, 9.839g, dr.hr., rysky, patina R!
5 Koruna 1927, 10.002g, nep.hr., dr.rysky, patina R!
5 Koruna 1932, 6.915g, nep.hr., vlas.rysky, pat. R!
50 Haléř 1921, 5.093g, nep.hr., patina
25 Haléř 1933, 3.993g, krásná patina
20 Haléř 1933, 3.320g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
5 Haléř 1930, 1.689g, patina, téměř R!
Údobí let 1939 - 1945 / Slovensko
50 Haléř 1940 (CuNi), 3.300g, nep.hr., nep.rysky R!
Údobí let 1945 - 1953
20 Haléř 1947, 2.025g, pěkná patina R!
Údobí let 1953 - 1960
25 Haléř 1954, 1.425g, dr.hr., dr.rysky, mírně kor., patina R!
Pamětní mince Československa
Kompletní sada pamětních stříbrných mincí z let 1954- 1992 ve společném albu 92ks
1-0
Česká republika, 1993 -
200 Kč 1994 - vylodění v Normandii, kapsle, etue, certifikát Královské mincovny
200 Kč 1994 - životní prostředí, nepatrné skvrnky, kapsle, etue, otisk prstu, pomačkaná karta
Rakousko, Ferdinand V., 1835 - 1848
1 Gulden 1.7.1848, Ri.82, Pick.A81
3+
Rakousko, Fr.Josef I., 1848 - 1916
10 Gulden 1880, Ri.141, Pick.1 - série 2668, natrž. R!
3-
20 Koruna 1900, Ri.149, Pick.5 - série 1943 RR!
3