Církevní medaile - ostatní - signované
Poprsí Krista zleva, něm.opis / zářící Beránek Boží, dvojitý něm.opis, Sign.PN(?), Ag 35mm, 14.306g, stopa po oušku, zvlněná, hr., mírně hlazená v ploše, patina