Železárny Komárov - upomínka na jubil. výstavu 1908 - poprsí zprava, opis / něm.nápis ve věnci z vavřínu a dubu, patinované lité železo 60 mm
Železárny Komárov - upomínka na jubil. výstavu 1908 - poprsí zprava, opis / nápis ve věnci z vavřínu a dubu, patinované lité železo 60 mm
Neuberger a Hartig - medaile na světovou válku 1914 - poprsí zprava, nápis / vojáci v boji, nad nimi Niké, vročení, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Scolik a Weinberger - císař při motlitbě b.l. (1914) - císař se sepjatýma rukama, německý nápis, Sign., zinek 61x70 mm, 102.186g, patina R!
Neuberger - na spojenectví s Německem 1914/1915 - dvojportrét zleva, maďarský opis / vojsko v krajině, uherská koruna, vročení, Sign., patinov. bronz 60 mm
Weinberger - spojenectví s Německem a Tureckem 1915 - trojportrét zprava, opis / Niké vede jezdce na koni, had, vročení, Sign., patinovaný bronz 55 mm
Kautsch - plak. Militantium Necessitatibus 1914/1916 - císař, ratolest, nápis / žena s dítětem dává almužnu, nápis, Sign., patin. bronz 38x60 mm, nep.hr.
František Josef I. a Alžběta Bavorská
Seidan - medaile na uherskou korunovaci 1867 - dvojportrét zleva, znak, rohy hojnosti a dva opisy / koruna, prapory, insignie, Sign., cín 46mm, Nov.D.4c
Alžběta, manželka Františka Josefa I., 1837 - 1898
St.Schwartz - úmrtní medaile 10.IX.1898 - ležící císařovna, koruny, nápis / truchlící postava, opis, Sign., patinov. Ag900, 40mm, 20.847g, H.3906, dr.hr.
Arcivévodkyně Gisella a Leopold Maxmilián Bavorský
Tautenhayn - AE svatební medaile 1873 - dvojportrét, opis / anděl se znaky Rakouska a Bavorska, nápis, Sign., 42mm, 33.190g, H.4016(AR), nep.rysky, téměř R!
Arcivévoda Rudolf, 1858 - 1889
Knopp - medailka na návštěvu prince v Budapešťi 1885 - poprsí zprava, maďarský opis / 5-řádkový maďarský nápis, Sign., mosaz 30 mm s původním raženým ouškem
Lauer - úmrtní medailka 30.1.1889 - poprsí zprava, opis / císařský znak, palmová ratolest a opis, Sign., bronz 27 mm s původním raženým ouškem, dr.hr., patina
Arcivévoda Rudolf a Stephanie Belgická
Nesign. - německá medailka na památku sňatku 1881 - dvojportrét zleva / 10-řádkový nápis ve věnci, mosaz 30 mm s původním raženým ouškem, hr., pěkná patina
Tautenhayn - AR medaile na památku sňatku 10.V.1881 - dvojportrét, opis/ anděl s pochodní sype květy, opis, 55mm, 81.883g, Don.3252, H.4002, nep.hr., vl.rysky
Arcivévoda František Salvator a Av. Marie Valérie
Scharff - AR medaile na svatbu v Ischlu 31.VII.1890 - dvojportrét zleva, opis / alegorie, dva znaky, nápis na stuze, Sign., 43mm, 39.131g, H.4017, hr., patina
Arcivévodkyně Marie Josefa, 1867 - 1944
Weidlich - výstava společnosti Modrého kříže 1899 - portrét v korun. kartuši, opis a nápis / smaltovaný modrý kříž, opis, zlac. bronz 59 mm, palm. ratolesti
Sign.DEP - mezinárod.výstava kuchařského umění 1906 - poprsí zleva, nápis / 4-řádk.nápis a vavřín.ratolest, bronzová klipa 39x39 mm zdobená korunou a stuhou
Karel I., 1916 - 1918
Marchall - pamětní plaketa 1915 - poprsí budoucího císaře v uniformě zprava, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, téměř
Kautsch - armádní sbor arciv. Karla 1916 - poprsí zprava mezi archandělem Michaelem a králem Štěpánem, nápis a vavříny, Sign., patinovaný bronz 59x68 mm R!
Bachofen von Echt, Emil a Pauline, roz. Ehrensberger
AR svatební medaile 25.6.1910 - dva znaky, opis na stuze / 5-řádkový nápis ve věnci, Nesign., ražebna Bruder Schneider, Punc. Ag800, 35mm, 18.650g, dr.hr.