ČNS Praha, 79. aukce

AR svatební medaile 25.6.1910 - dva znaky

Položka 1220
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 1 300 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Bachofen von Echt, Emil a Pauline, roz. Ehrensberger

AR svatební medaile 25.6.1910 - dva znaky, opis na stuze / 5-řádkový nápis ve věnci, Nesign., ražebna Bruder Schneider, Punc. Ag800, 35mm, 18.650g, dr.hr.