Salzburg-arcib., Paris Lodron, 1619 - 1653
Tolar 1637 - Madona / svatý Rupert, ŠM.34-A-9, KM.87, 28.597g, oprav.hrana, hlazen v ploše, rysky, patina
Salzburg-arcib., Max Gandolph, 1668 - 1687
3 Krejcar 1681, Zot.2031, Pr.1687, KM.228, 1.590g, pěkná patina, téměř
Salzburg-arcib., Jan Arnošt Thun, 1687 - 1709
1/4 Tolar 1694, ŠM.47-A-11, KM.282, 7.204g, uprostřed reversu malá stopa po uchycení, v aversu hlazený, drobná vada razidla, nep.rysky, pěkná patina
4 Krejcar (Batzen) 1692, Zot.2219, Pr.1855, KM.277, 2.122g, nep.nedor., nep.exc., pěkná patina
Salzburg-arcib., Zikmund III.Schrattenbach, 1753-1771
Tolar 1758 - obraz Madony / sv.Rupert, Zot.2972, Pr.2277, KM.391, 27.971g, nep.nedor., dr.rysky, pat.
Krejcar 1756, Zot.3090, PR.2362, 0.789g, nep.nedor., pěkná patina
Salzburg-arcib., Hieronymus Colloredo, 1772 - 1803
Tolar 1777 M, ŠM.65-D-8, KM.435, 27.848g, stopa po oušku, hlazen v ploše, dr.hr., dr.rysky, patina
Tolar 1791 M, Zot.3231, Pr.2445, KM.465, 27.451g, dr.vady materiálu, dr.hr., dr.rysky, patina
Seusslitz u Míšně
Pečetidlo kláštera klarisek ve tvaru kapky, patrně XIV.století, bronz 40/62 mm, 59.385g, pěkná patina, velmi dobře RR!
zach.
Strahov - kanonie Premonstrátů, Jeroným Josef Zeidler
Seidan - AE medaile na 700 let trvání kláštera 1840 - poprsí zleva, opis / pohled na klášter, opis, 44mm, 41.477g, Don.4712, Přib.681, dr.hr., dr.rys., patina
Teplá - kanonie premonstrátů
Účelová známka b.l., Sign.Pichl-Praga, Znak v kartuši zdobené mitrou a berlou / 3-řádkový nápis a věnec, mosaz 31 mm, 8.188g, nep.hr., pěkná patina, téměř R!
Velehrad
Svatí Cyril a Metoděj / 8-řádkový nápis, 1885, Nesign., pozlacený bronzový ovál 24/28 mm s původním raženým ouškem, pěkná patina
Vídeň-arcibiskupství, Cristoph Migazzi, 1757 - 1803
Tolar konvenční 1781 IC-FA, Vídeň-Cronberg a Klemmer, M.3272, Dav.1267, KM.1 (pouze 2000 ks), 27.555g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!
Vratislav-biskup., arcivévoda Karel, 1608 - 1624
3 Krejcar 1616, Sa.88 (tab.XII/33), 1.577g, nedor., exc., pěkná patina R!
Vyšehrad-kapitula, Benedikt Henninger, 1802 - 1809
Guillemard - AR instalační jeton 29.VI.1802 - dva znaky pod korunou, letopočet / 11-řádkový nápis, 23mm, 2.170g, Don.4698, PG.133, Přib.692, m.o., pat.
Vyšehrad-kapitula, Antonín Lenz, 1888 - 1901
Nesign. - AR instalační jeton 8.I.1888 - znak kapituly v kartuši / 8-řádkový nápis, 24mm, 4.575g, Don.4706, H.4910, Přib.700, krásná patina
Církevní medaile - biřmovací
Zimpel - apoštolové učí lid na schodech chrámu / biřmovací scéna, německý opis, Sign., Ag 39mm, 24.362g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Církevní medaile - křestní
Sign.RB - svatý Jan křtí Krista v Jordánu, krajina, nápisy a opis/ ornament, 11-řádk.nápis a opis 1700 ?, Ag 52mm, 29.125g, dr.vada raz., pěkná pat., téměř R!
Církevní medaile - evropské svátostky s místem původu
Vídeň - Vídeňská Madona, opis a nápis, 1757 / Trojice Boží nad Vídní osvobozenou od Turků, nápisy, 1683, Nesign., litý oválný bronz 38/43 mm s původním ouškem
Weingarten 1781 - papež, chrám a Jozue s trubkou, opis a 3-řádk.nápis/ znak opata, opis a 3-řádk.nápis, Sign.FM, Ag 36mm, 18.278g, dobové ouško, dr.hr., rys.