Příjem limitů končí:Pátek 12.9.2014, 22:00:00.
Velehrad
Svatí Cyril a Metoděj / 8-řádkový nápis, 1885, Nesign., pozlacený bronzový ovál 24/28 mm s původním raženým ouškem, pěkná patina