Nesign.- upomínka na lidovou slavnost v Prátru 1865 - hlava zleva, německý opis / 3-řádkový německý nápis, věnec, cín 23 mm s původním raženým ouškem, patina R!
Seidan - AR medaile na otevření Ringstrasse 1857/1865 - poprsí zprava, něm.opis / Vindobona bořící hradby, nápis na hraně, Sign., 44mm, 34.929g, dr.hr.,dr.rysky
Větší maďarský peníz na korunovaci v Budíně 8.6.1867 - poprsí zprava, opis / koruna, opis a 4-řádk.nápis, Ag 23mm, 5.496g, M.2709, Nov.B.5b, nep.hr., nep.rysky
Kleeberg - na korunovaci v Budíně 8.6.1867 - Hungarie a Spravedlnost korunují císaře, opis / uher.ministři, opisy a nápis, Sign.Kleeberg, cín 52 mm, dr.hr. R!
Tautenhayn - Světová výstava 1873 - DEM VERDIENSTE - portrét zprava, němec. opis / tři alegorické postavy, opis a nápis, Sign., měď 70 mm, Haus.2911, vlas.škr.
Nesign. - medailka na návštěvu v Brně 1880 - hlava zprava, něm.opis / 9-řádkový německý nápis, mosaz 30 mm s původním raženým ouškem, vl.škr.
Nesign. - Na přítomnosť jeho veličenství v Plzny 1885 - portrét zprava, něm.opis / 6-řádkový "český" nápis, zlacený bronz 30 mm s původ. raženým ouškem, skvrnky
Nesign. - klipa na 40.výročí vlády 1888 - hlava zprava, dubový věnec, vročení / insignie, vročení, nápisy, bronz 27x27 mm s původní dírkou pro zavěšení
Tautenhayn - hospodářská výstava v Aradu 1890 - hlava zprava, maďarský opis / maďar.nápis ve vavřín. věnci, Sign., Nepunc., Ag 47mm, 66.416g, vlas.rysky
Nesign. - návštěva císaře v Liberci 1.X.1891 - poprsí zprava, německý opis/ 9-řádkový německý nápis, zlac.bronz 28 mm s původ. raž. ouškem, dr.rysky, pat.
Tautenhayn - cena ministerstva obchodu 1895 - poprsí zprava, opis / alegorie, opis, bronz 57mm, 74.793g, hr."NÁRODOPISNÁ VÝSTAVA ČESKOSLOVANSKÁ V PRAZE", pat.
Marschall - jubilejní průvod vídeňských dětí 1898 - poprsí zprava, vavřín. ratolest / dívka s květinami, 4-řádk.nápis, Sign., bronz 29mm s pův.ouškem, nep.hr.
Nesign. - oválná medailka na císařské jubileum 1898 - poprsí zprava, latin. opis / 4-řádkový latin. nápis ve věnci, mosaz 24/28 mm s původním raženým ouškem
Nesign. - medailka na bitvu u St.Lucia 6.5. 1848/1898 - mladé poprsí zleva, německý opis / staré poprsí zprava, opis, mosaz 30 mm s pův.ouškem, hr., rysky R!
Nesign. - medailka na 50 let vlády 1898 - portrét, vavřínová ratolest, opis / zářící koruna a vročení ve věnci, zlacená mosaz 34 mm s původním ouškem
Nesign. - medailka na 50 let vlády 1898 - portrét zprava, vavřínová ratolest, opis / zářící koruna a vročení ve věnci, postř. mosaz 34 mm s pův. ouškem
Nesign. - medailka na 50 let vlády 1898 - mladé poprsí zleva, vročení, opis / staré poprsí zprava, vročení, opis, mosaz 34 mm s původ.ouškem, st.zlacení
Neuberger - AR medailka na 50 let vlády 1898 - poprsí zprava, opis / zářící koruna, vavříny, opis, Sign., Punc. Ag800, patin. Ag 20 mm s původ. raženým ouškem
Pittner - na padesát let vlády 1848 / 1898 - poprsí zprava, opis / 4-řádkový nápis ve věnci, Sign., mosaz 29 mm s původním raženým ouškem, hr., patina
Scharff - klipa Společnosti pro výtvarné umění 1898 - poprsí zprava, nápis / sloup, vavřínová ratolest, nápisy, Punc., Ag 16x23 mm, 3.611g, krásná patina